Czasopismo internetowe „CzasKultury.pl” (dawniej „e.CzasKultury”) powstało w 2010 roku. W skład pierwszej redakcji wchodziły Agata Rosochacka (obecnie Prezeska Stowarzyszenia Czasu Kultury), Iwona Ostrowska i Justyna Knieć. Przez dekadę istnienia czasopismo aktualizowane było w trybie codziennym. W 2021 roku czasopismo przekształciło się w internetowy periodyk. Numery „CzasKultury.pl” ukazują się co dwa tygodnie.
Historyczka literatury i kultury współczesnej; dr nauk humanistycznych. Współkuratorka cyklów spotkań, m.in. „Prognozowanie teraźniejszości”. Współautorka (z P. Czaplińskim i D. Gostyńskim) książki „Literatura i jej natury” (2017). Współredaktorka kilku tomów zbiorowych, m.in.: „Nowa humanistyka: zajmowanie pozycji, negocjowanie autonomii” (2017), „Interpretacje uwalniające” (2018), „Prognozowanie teraźniejszości” (2018), „O jeden las za daleko. Demokracja, kapitalizm i nieposłuszeństwo ekologiczne w Polsce” (2019).
Animatorka kultury, redaktorka tekstów, absolwentka filologii polskiej UAM w Poznaniu. Jedna z założycielek Stowarzyszenia Kuratorów Literatury i współredaktorka książki Punkty wspólne. Literatura miedzy prywatnym a publicznym (2023). Sekretarzyni redakcji kwartalnika „Czas Kultury” i dwutygodnika „Czas Kultury.pl”.
Historyk sztuki i kulturoznawca, adiunkt w Katedrze Teatru i Sztuki Mediów UAM, związany z Centrum Badawczym Humanities/Art/Technology na tej uczelni. Współredaktor książki „Pomiędzy tożsamością a obrazem” (2016) i współtłumacz książki Bernarda Stieglera „Konieczna bifurkacja. Nie ma alternatywy”. Kierownik literacki Teatru Śląskiego w Katowicach.
Pracownik Zakładu Estetyki Literackiej w Instytucie Filologii Polskiej UAM w Poznaniu, teatrolog literaturoznawca, badacz estetyki. Aktywny recenzent teatralny. Wydał książki „Estetyka odrzucenia w dramacie i teatrze współczesnym” (2011), „Wolność, równość, teatr. Pięć lat Sceny Roboczej” (2017), „Teatr i polityka. Dyskursy polityczne w polskiej dramaturgii współczesnej” (2019). Członek redakcji kwartalnika „Czas Kultury”.
Dziennikarz, muzyk, copywriter, absolwent filologii polskiej UAM w Poznaniu. Związany z portalem Screenagers od 2015 roku, od 2019 jego redaktor naczelny. Publikował m.in. w Gazecie Magnetofonowej oraz na łamach portali Rytmy.pl i Kultura.poznan.pl.